#
#
#

Navigace

Obsah

Informace pro občany v souvislosti s CO-VID 19

Typ: ostatní
S platností od 17. 3. 2020 jsou omezeny úřední hodiny pro veřejnost. Osobní kontakt je možný pouze na základě telefonické domluvy s konkrétním pracovníkem starosta, místostarosta, účetní obce. Prioritně by ale měla komunikace probíhat elektronicky (datová schránka, e-mail) nebo telefonicky. Nově, až do odvolání budou úřední hodiny jen pondělí a středa od 7 do 10 hodin. Písemné podání mohou občané vložit do schránky u vchodu na Obecním úřadě.
Krajský úřad Moravskoslezského kraje zjistil, že údaje od okresní správy sociálního zabezpečení nemají potřebné údaje o osobách umístěných do karantény. K dispozici mají pouze informace o osobách samostatně výdělečně činných a zaměstnancích. Údaje o dalších osobách k dispozicích nemají.
Zatím jedinou možnou cestou ke zjištění údajů o osobách nacházejících se v karanténě je výzva starostů obcí k občanům, aby se dobrovolně nahlásili na obecním úřadě.
Prosíme všechny o dodržování všech karanténních nařízení, a pokud nastane pro Vás problém, kdy budete potřebovat pomoc například s nákupem pro seniory, neváhejte se obrátit na přiložené kontakty.
Starosta 607 864 175
Místostarostka 604 329 811
OÚ 554 719 303
Přeji Vám všem hodně zdraví, trpělivosti, tolerance, solidarity a pochopení všech opatření, které jsou nezbytné ke zvládnutí této závažné pandemie.

Vytvořeno: 19. 3. 2020
Poslední aktualizace: 19. 3. 2020 18:00
Autor: Správce Webu