#
#
#

Navigace

Obsah

Vážení spoluobčané,

www stránky obecních úřadů musí splňovat řadu zákonů jako např. zák. 106/1999 Sb. o svobodném přístupu k informacím, který ukládá obcím povinně zveřejňovat vybrané informace.

Současně máme za povinnost provozovat tzv. elektronickou úřední deskue-podatelnu, které pomáhají občanům snadněji komunikovat s úřadem.

WWW stránky chápeme jako jednu z dalších služeb pro Vás občany, a proto se vynasnažíme v maximální možné míře informovat obyvatele o aktuálním dění v obci nad rámec zákonem stanovených podmínek.

Pevně věřím tomu, že se naše stránky stanou pro drtivou většinu občanů místem, kde může každý získat potřebné informace pro snadnější komunikaci s úřadem a život v obci.

Palupčík Jan
Starosta

Novinky

10.08.2020

Přátelské setkání 15.8.2020

V sobotu 15.8.2020od 15 hodin na fotbalovém hřišti se sejdeme u příležitosti zahájení provozu víceúčelového hřiště a zrekonstruovaného zázemí Kulturního domu

Detail Aktuality

10.08.2020 - 26.08.2020

VV-OOP ochranné pásmo vodní nádrže Sl. Harta

Detail Úřední deska

30.07.2020

Divadelní představení v rámci letních shakespearovských slavností v Ostravě

Pozvání od Obecního úřadu Staré Heřminovy na divadelní představení Zkrocení zlé ženy, v rámci Letních shakespearovských slavností na Slezskoostravském hradě. Bližší informace o vstupenkách viz. plakát. Představení se koná za dodržování bezpečnostních opatření, t.j. rouška, dezinfekce atd.. K dispozici je 40 míst v horní řadě vedle sebe. Vstupenka je vzhledem k situaci přímo na vyznačené místo. Pořadatelé dělají maximum proto, aby festival byl bezpečný, například důkladnou desinfekcí hlediště, ošetřují povrchy na toaletách a vnitřních prostorách nanotechnologií a oproti minulých let bylo letos dáno do prodeje o čtvrtinu vstupenek méně, aby se zvýšil komfort a bezpečnost diváků. Odjezd autobusu je prozatím plánován na 18:45 hod. od kulturního domu ve Starých Heřminovech. Prodej lístků na obecním úřadě ve Starých Heřminovech. Cena vstupného je 200 Kč - včetně dopravy autobusem tam i zpět

Detail Aktuality

18.07.2020

Vyhlídková plavba elektrolodí Harta

22.8. zastupitele zajistili pro místní občany plavbu lodí na Hartě. Kapacita lodě je pro 45 osob, bez rozdílu věku. Přihlásit se občané mohou emailem na podatelně obce, emailová adresa v záhlaví zpravodaje, dále telefonicky či osobně na OÚ. Uspokojeno bude prvních 45 přihlášených občanů. Loď vyjede z Leskovce v 9 hodin. Do Leskovce se zájemci musí dopravit po vlastní ose, plavba lodí bude pro občany zdarma (bude hrazena obci). Přihlášky budou evidovány od 20.7.2020.

Detail Aktuality

18.07.2020 - 31.08.2020

Mimořádné opatření

Detail Úřední deska